2024-04-23
Naujienos

Sveikiname Sportininkų profsąjungos kamandą!

2010-02-08

Vasario 6 d. Vilniaus arenoje „Sportima“ įvyko Sportininkų profesinės sąjungos (SPS) salės futbolo 2010 m. taurės varžybos. Po daugiau nei šešias valandas trukusių varžybų (iš karto buvo žaidžiama keturiose aišktelėse) turnyro taurė ir laimėtojo titulas atiteko futbolo klubui „Bekentas“, antrąją vietą užėmė klubo „Legionas“ žaidėjai, o profsąjungos komanda užėmė garbingą trečiąją vietą.

Finale dėl pirmosios vietos žaidusi „Bekento“ komanda prieš „Legiono“ vyrus laimėjo rezultatu 4:2, dėl trečiosios vietos kovojusi SPS komanda 3:1 įveikė futbolo klubą „Advoko“. Iš viso turnyre žaidė šešiolika komandų.

Visi minėti klubai priklauso Lietuvos mėgėjų – Sekmadienio futbolo lygai.

Varžybų pradžioje sportininkus ir sirgalius pasveikino Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas (nuotr. laiko taurę) ir Lietuvos paslaugų sferos profesinės sąjungos pirmininkas Aleksandras Posochovas (nuotr. pirmas iš kairės).

Nuotr. pirmas iš dešinės: vienas iš organizatorių SPS pirmininko pavaduotojas Aleksandr Čiulanov.