Jasinskio g. 9 - 106
LT - 01111 Vilnius
Tel. : (8 5) 2498575
info@lpsdps.com

2022-05-01
NaujienosKaune streikuoja troleibusų vairuotojai

2009-08-24

Kaip ir buvo įspėję, pirmadienio rytą streiką pradėjo Kauno „Autrolio” darbuotojai – du trečdaliai troleibusų vairuotojų neišvažiavo į Kauno gatves. Taip troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga protestavo prieš ketinimus sumažinti atlyginimus.

Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesines sąjungos transporto sektoriaus vardu Ramūnas Narbutas išreiškė palaikymą visiems teisėtiems troleibusų vairuotojų reikalavimams.


Delfi portalo teigimu, Kaip ir buvo įspėję, pirmadienio rytą streiką pradėjo Kauno „Autrolio” darbuotojai – du trečdaliai troleibusų vairuotojų neišvažiavo į Kauno gatves. 4 val. ryto, kuomet pirmasis troleibusas turėjo pajudėti, troleibusų depe pasirodė Kauno meras Andrius Kupčinskas, tačiau ir laikinosios sostinės vadovui nepavyko perkalbėti su atlyginimų mažinimu nesutinkančių troleibusų vairuotojų.

Kaip DELFI sakė troleibusų vairuotojų profsąjungos pirmininkas Petras Balčaitis, pirmadienio rytą į Kauno gatves turėjo išvažiuoti apie 120 troleibusų, tačiau jų išvyko tik apie trečdalis – 40. Tuo Kauno valdžia pasirūpino dar sekmadienio vakarą – dalis troleibusų buvo nutempti į autobusų parką, o pirmadienį išvyko įprastais maršrutais. Savo ruožtu troleibusų vairuotojų profsąjunga kreipėsi į policiją dėl dingusių troleibusų.

 

<< atgal


Parašykite komentarą:
Vardas: El. paštas:
<< atgal
© 2004, Lietuvos Paslaugų Sferos Darbuotojų Profesinė SąjungaPalaikymas: Informaciniu Technologiju Asistavimo Centras